Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sqXqce

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
90 90% The Pianist (2002) - Feb 01, 2019
85 70% Now You See Me (2013) - Feb 01, 2019
10 5% Drag Me to Hell (2009) - Feb 01, 2019
15 15% Suicide Squad (2016) - Feb 01, 2019
78 45% Captain America: Civil War (2016) - Feb 01, 2019
80 55% Pay It Forward (2000) - Feb 01, 2019
85 70% Guardians of the Galaxy (2014) - Feb 01, 2019
73 35% Iron Man 3 (2013) - Feb 01, 2019
90 90% Baby Driver (2017) - Feb 01, 2019
25 25% Fantastic Four (2005) - Feb 01, 2019