Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sqazi

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
77 72% Legends of the Fall (1994) - Apr 28, 2018
20 55% Star Trek: Generations (1994) - Apr 28, 2018
20 55% Duel (1971) - Apr 28, 2018
20 55% Rango (2011) - Apr 28, 2018
10 20% Coming to America (1988) - Apr 28, 2018
2% Road to Perdition (2002) - Apr 28, 2018
10 20% (1963) - Apr 28, 2018
10 20% K-PAX (2001) - Apr 28, 2018
90 90% The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 28, 2018
90 90% Ratatouille (2007) - Apr 28, 2018