Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sqfdSj

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 27, 2019

more Recent Ratings
90 82% Alien 3 (1992) - Jan 27, 2019
90 82% Alien (1979) - Jan 27, 2019
90 82% Jurassic Park (1993) - Jan 27, 2019
80 50% Edge of Tomorrow (2014) - Jan 27, 2019
70 28% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 27, 2019
80 50% Léon: The Professional (1994) - Jan 27, 2019
70 28% Independence Day (1996) - Jan 27, 2019
10 7% The Book of Eli (2010) - Jan 27, 2019
10 7% The Patriot (2000) - Jan 27, 2019
80 50% Pulp Fiction (1994) - Jan 27, 2019