Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
squeakyjet

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out squeakyjet's...
100 95% Conan the Barbarian (1982) - Nov 15, 2018
40% Galaxy Quest (1999) - Nov 15, 2018
40% Shutter Island (2010) - Nov 15, 2018
40% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Nov 15, 2018
40% Snatch (2000) - Nov 15, 2018
10% Thor (2011) - Nov 15, 2018
10% Jaws (1975) - Nov 15, 2018
40 65% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Nov 15, 2018
80 80% Back to the Future Part III (1990) - Nov 15, 2018
80 80% Ratatouille (2007) - Nov 15, 2018