squirts

squirts
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 0% Stalag 17 (1953) - Rated 16 Mar 2016
95 0% Turner & Hooch (1989) - Rated 16 Mar 2016
95 0% White Men Can't Jump (1992) - Rated 16 Mar 2016
80 0% The Running Man (1987) - Rated 16 Mar 2016
90 0% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 16 Mar 2016
90 0% The Blue Lagoon (1980) - Rated 16 Mar 2016
90 0% Escape from New York (1981) - Rated 16 Mar 2016
90 0% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 16 Mar 2016
80 0% Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Mar 2016
90 0% Iron Man (2008) - Rated 16 Mar 2016