srain1

srain1
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% Casino (1995) - Rated 14 Sep 2013
90 53% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 14 Sep 2013
100 94% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Sep 2013
95 79% Quantum of Solace (2008) - Rated 14 Sep 2013
88 28% Spy Game (2001) - Rated 14 Sep 2013
95 79% The Reader (2008) - Rated 14 Sep 2013
80 10% I, Robot (2004) - Rated 14 Sep 2013
95 79% The Italian Job (2003) - Rated 14 Sep 2013
90 53% Back to the Future Part III (1990) - Rated 14 Sep 2013
90 53% The Lion King (1994) - Rated 14 Sep 2013