srcntzcn

srcntzcn
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 72% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 30 Jun 2021
74 72% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 30 Jun 2021
35 3% How It Ends (2018) - Rated 19 Apr 2021
60 19% San Andreas Quake (2015) - Rated 19 Apr 2021
69 39% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 19 Apr 2021
80 86% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 18 Apr 2021
76 77% The Girl Next Door (2004) - Rated 18 Apr 2021
70 49% Flight (2012) - Rated 17 Apr 2021
80 86% Climax (2018) - Rated 17 Apr 2021
82 92% Irreversible (2002) - Rated 12 Apr 2021