srdrkym

srdrkym
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 17% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 12 Jun 2019
81 78% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 06 Jul 2018
67 32% Lincoln (2012) - Rated 26 Jan 2018
88 93% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Jan 2018
83 82% There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Jan 2018
77 58% Rush (2013) - Rated 26 Jan 2018
57 9% Wanted (2008) - Rated 20 Jan 2018
55 5% Now You See Me (2013) - Rated 20 Jan 2018
50 2% Now You See Me 2 (2016) - Rated 20 Jan 2018
69 35% The Italian Job (2003) - Rated 20 Jan 2018