srob18

srob18
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2021
Location: Boston, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 59% The Usual Suspects (1995) - Rated 23 Dec 2021
80 81% Wind River (2017) - Rated 23 Dec 2021
70 59% Just Mercy (2019) - Rated 23 Dec 2021
55 13% Wag the Dog (1997) - Rated 23 Dec 2021
60 27% Hoop Dreams (1994) - Rated 23 Dec 2021
65 40% The Tree of Life (2011) - Rated 23 Dec 2021
95 95% The Last Dance (2020) - Rated 23 Dec 2021
80 81% We Own the Night (2007) - Rated 23 Dec 2021
60 27% Green Book (2018) - Rated 23 Dec 2021
70 59% The Perfect Storm (2000) - Rated 23 Dec 2021