srtck

srtck
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Gran Torino (2008) - Rated 13 Aug 2009
65 2% Notting Hill (1999) - Rated 13 Aug 2009
80 44% Iki dil bir bavul (2008) - Rated 13 Aug 2009
87 76% Sonbahar (2008) - Rated 13 Aug 2009
94 97% The Battle of Algiers (1966) - Rated 13 Aug 2009
86 76% Le Bal (1983) - Rated 13 Aug 2009
88 81% The Damned (1969) - Rated 13 Aug 2009
80 44% Sürü (1978) - Rated 03 Aug 2009
85 69% The Edukators (2004) - Rated 03 Aug 2009
83 61% Raging Bull (1980) - Rated 03 Aug 2009