ssadler0148

ssadler0148
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 57% Bedazzled (2000) - Rated 23 Jun 2008
50 28% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 23 Jun 2008
90 93% Hoosiers (1986) - Rated 23 Jun 2008
80 81% Tootsie (1982) - Rated 23 Jun 2008
55 39% Aliens (1986) - Rated 23 Jun 2008
60 46% Die Hard (1988) - Rated 23 Jun 2008
90 93% Back to the Future (1985) - Rated 23 Jun 2008
50 28% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 23 Jun 2008
75 67% Bruce Almighty (2003) - Rated 23 Jun 2008
60 46% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Jun 2008