ssajami2

ssajami2
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 94% Shutter Island (2010) - Rated 16 Aug 2015
90 79% Titanic (1997) - Rated 16 Aug 2015
90 79% Bænken (2000) - Rated 16 Aug 2015
92 94% The Celebration (1998) - Rated 16 Aug 2015
92 94% After the Wedding (2006) - Rated 16 Aug 2015
90 79% The Inheritance (2003) - Rated 16 Aug 2015
94 99% The Princess Bride (1987) - Rated 16 Aug 2015
90 79% Lincoln (2012) - Rated 16 Aug 2015
88 54% Ice Age (2002) - Rated 16 Aug 2015
90 79% Grease (1978) - Rated 16 Aug 2015