sschwe207

sschwe207
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 14% American Pie (1999) - Rated 10 Apr 2016
69 14% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 10 Apr 2016
89 78% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Apr 2016
77 27% Ted (2012) - Rated 10 Apr 2016
83 47% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Apr 2016
88 73% Skyfall (2012) - Rated 10 Apr 2016
90 82% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 10 Apr 2016
95 95% Midnight in Paris (2011) - Rated 10 Apr 2016
77 27% The Road to El Dorado (2000) - Rated 10 Apr 2016
88 73% Toy Story 2 (1999) - Rated 10 Apr 2016