ssherving

ssherving
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Nov 2017
90 59% The Founder (2016) - Rated 26 Nov 2017
95 87% A Bronx Tale (1993) - Rated 26 Nov 2017
95 87% A Beautiful Mind (2001) - Rated 26 Nov 2017
90 59% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Nov 2017
100 98% Top Gun (1986) - Rated 26 Nov 2017
90 59% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 26 Nov 2017
95 87% Home Alone (1990) - Rated 26 Nov 2017
95 87% Pulp Fiction (1994) - Rated 26 Nov 2017
90 59% The Last Samurai (2003) - Rated 26 Nov 2017