ssnomar
Recent Ratings
Check out ssnomar's...
70 31% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 07 Jul 2022 |
39 2% | Nomadland (2020) - Rated 07 Jul 2022 |
44 6% | Birdman (2014) - Rated 07 Jul 2022 |
39 2% | Lady in the Water (2006) - Rated 07 Jul 2022 |
91 75% | Punch-Drunk Love (2002) - Rated 07 Jul 2022 |
77 43% | There Will Be Blood (2007) - Rated 07 Jul 2022 |
72 35% | Phantom Thread (2017) - Rated 07 Jul 2022 |
90 72% | First Man (2018) - Rated 07 Jul 2022 |
96 92% | Whiplash (2014) - Rated 07 Jul 2022 |
96 92% | La La Land (2016) - Rated 07 Jul 2022 |