ssquilter

ssquilter
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 66% Beetlejuice (1988) - Rated 16 Apr 2016
98 80% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 16 Apr 2016
98 80% Wild Strawberries (1957) - Rated 16 Apr 2016
98 80% Papillon (1973) - Rated 16 Apr 2016
100 96% Annie Hall (1977) - Rated 16 Apr 2016
89 36% Boogie Nights (1997) - Rated 16 Apr 2016
93 56% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 16 Apr 2016
88 30% Encino Man (1992) - Rated 16 Apr 2016
87 26% Bring It On (2000) - Rated 16 Apr 2016
96 70% A Christmas Story (1983) - Rated 16 Apr 2016