sssasha

sssasha
Movie Buff - 335 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2013
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 04 Aug 2013
100 97% Destiny of a Man (1959) - Rated 04 Aug 2013
20 9% Pretty Woman (1990) - Rated 04 Aug 2013
55 27% Into the Wild (2007) - Rated 04 Aug 2013
95 88% Queen Margot (1994) - Rated 04 Aug 2013
90 81% The Tenant (1976) - Rated 04 Aug 2013
2% Zemsta (2002) - Rated 04 Aug 2013
70 48% Carnage (2011) - Rated 04 Aug 2013
90 81% La Dolce vita (1960) - Rated 04 Aug 2013
100 97% Nights of Cabiria (1957) - Rated 04 Aug 2013