st-geven

st_geven
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 36% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 06 Jun 2017
95 90% Ran (1985) - Rated 06 Jun 2017
93 83% The Exorcist (1973) - Rated 06 Jun 2017
12 3% Anger Management (2003) - Rated 06 Jun 2017
37 16% American History X (1998) - Rated 06 Jun 2017
91 73% Raging Bull (1980) - Rated 06 Jun 2017
77 50% The Wrestler (2008) - Rated 06 Jun 2017
34 10% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 06 Jun 2017
88 63% Scream (1996) - Rated 06 Jun 2017
42 23% Night at the Museum (2006) - Rated 06 Jun 2017