Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
stable

Movie Buff - 473 Film Ratings

Member Since: Jul 3, 2019

Location: Japan

more Recent Ratings
70 18% Spirited Away (2001) - Jul 04, 2019
75 42% Open Your Eyes (1997) - Jul 04, 2019
70 18% Mr. Nobody (2009) - Jul 04, 2019
90 90% Angel's Egg (1985) - Jul 04, 2019
90 90% Kubo and the Two Strings (2016) - Jul 04, 2019
80 66% Videodrome (1983) - Jul 04, 2019
95 97% South Park (1997) - Jul 04, 2019
75 42% Phantom of the Paradise (1974) - Jul 04, 2019
75 42% Avengers: Infinity War (2018) - Jul 04, 2019
75 42% Don't Look Now (1973) - Jul 04, 2019