stahlsau

stahlsau
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% White House Down (2013) - Rated 01 Apr 2016
90 70% The Rock (1996) - Rated 01 Apr 2016
90 70% Ocean's Twelve (2004) - Rated 01 Apr 2016
85 54% The Kid (2000) - Rated 01 Apr 2016
90 70% Man of Steel (2013) - Rated 01 Apr 2016
40 8% The Aviator (2004) - Rated 01 Apr 2016
80 43% Patch Adams (1998) - Rated 01 Apr 2016
70 26% Hook (1991) - Rated 01 Apr 2016
90 70% The Bourne Identity (2002) - Rated 01 Apr 2016
70 26% The Great Dictator (1940) - Rated 01 Apr 2016