stahwang

stahwang
Cinema Addict - 1455 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Nope

more Recent Ratings

65 79% Bad Words (2014) - Rated 24 May 2014
5% Superhero Movie (2008) - Rated 02 Apr 2014
35 31% You, Me and Dupree (2006) - Rated 02 Apr 2014
70 85% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 02 Apr 2014
15 12% Paranormal Activity: The Marked Ones (2014) - Rated 02 Apr 2014
65 79% The Mist (2007) - Rated 03 Feb 2014
45 47% She's Out of My League (2010) - Rated 03 Feb 2014
30 25% Nell (1994) - Rated 03 Feb 2014
5% The House Bunny (2008) - Rated 03 Feb 2014
45 47% Oblivion (2013) - Rated 03 Feb 2014