stalefish

stalefish
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 33% The Interpreter (2005) - Rated 02 Aug 2021
52 12% The Midnight Sky (2020) - Rated 03 Apr 2021
91 86% Soul (2020) - Rated 09 Mar 2021
57 15% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 15 Feb 2020
75 33% Shot Caller (2017) - Rated 14 Feb 2020
95 93% Fantastic Fungi (2019) - Rated 11 Feb 2020
78 47% Eagle Eye (2008) - Rated 08 Feb 2020
76 39% Red Sparrow (2018) - Rated 06 Feb 2020
85 73% Molly's Game (2017) - Rated 04 Feb 2020
62 17% Gemini Man (2019) - Rated 02 Feb 2020