Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
stalegrain53

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2018

Bio: .
more Recent Ratings
Check out stalegrain53's...
100 88% The Truman Show (1998) - Nov 25, 2018
100 88% Saving Private Ryan (1998) - Nov 25, 2018
95 60% Reservoir Dogs (1992) - Nov 25, 2018
98 69% The Departed (2006) - Nov 25, 2018
95 60% Inglourious Basterds (2009) - Nov 25, 2018
98 69% The Shawshank Redemption (1994) - Nov 25, 2018
100 88% Fight Club (1999) - Nov 25, 2018
100 88% Who Killed Captain Alex? (2010) - Nov 25, 2018
78 23% Iron Man (2008) - Nov 25, 2018
96 65% Django Unchained (2012) - Nov 25, 2018