stane

stane
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 24% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Jul 2017
85 41% Django Unchained (2012) - Rated 01 Jul 2017
82 18% The Hateful Eight (2015) - Rated 01 Jul 2017
89 67% Batman Begins (2005) - Rated 01 Jul 2017
89 67% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Jul 2017
75 12% Man of Steel (2013) - Rated 01 Jul 2017
88 56% Ex Machina (2015) - Rated 01 Jul 2017
88 56% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 01 Jul 2017
88 56% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 01 Jul 2017
93 86% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 01 Jul 2017