stantheman

stantheman
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% The Jungle Book (2016) - Rated 07 May 2016
88 74% Ragamuffin (2013) - Rated 07 May 2016
90 81% McFarland, USA (2015) - Rated 07 May 2016
90 81% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 27 Apr 2015
90 81% The Princess Bride (1987) - Rated 27 Apr 2015
40 13% Teen Wolf (1985) - Rated 27 Apr 2015
70 25% Memento (2001) - Rated 27 Apr 2015
88 74% Dave (1993) - Rated 27 Apr 2015
75 31% Jurassic Park (1993) - Rated 27 Apr 2015
90 81% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 27 Apr 2015