starkist777

starkist777
Film Freak - 509 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% Zootopia (2016) - Rated 06 Jul 2020
55 23% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 06 Jul 2020
70 45% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 06 Jul 2020
30 9% Runaway Bride (1999) - Rated 06 Jul 2020
95 97% Call Me by Your Name (2017) - Rated 06 Jul 2020
96 99% Moonlight (2016) - Rated 06 Jul 2020
70 45% Changeling (2008) - Rated 10 Dec 2018
70 45% Marie Antoinette (2006) - Rated 10 Dec 2018
80 71% Lincoln (2012) - Rated 10 Dec 2018
65 33% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 02 Dec 2018