starrie

starrie
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 54% Burden of Dreams (1982) - Rated 25 May 2016
95 73% The IT Crowd (2006) - Rated 25 May 2016
92 65% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 25 May 2016
95 73% The Exorcist (1973) - Rated 18 May 2016
99 81% The Act of Killing (2012) - Rated 18 May 2016
95 73% Battle Royale (2000) - Rated 18 May 2016
100 90% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 18 May 2016
100 90% The Shining (1980) - Rated 18 May 2016
90 54% Lolita (1962) - Rated 18 May 2016
100 90% The Elephant Man (1980) - Rated 18 May 2016