starried

starried
Movie Buff - 477 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 54% Life of Pi (2012) - Rated 07 Apr 2013
69 32% Oz the Great and Powerful (2013) - Rated 09 Mar 2013
70 38% Carandiru (2003) - Rated 07 Mar 2013
40 4% Flubber (1997) - Rated 07 Mar 2013
55 12% Paranormal Activity 2 (2010) - Rated 07 Mar 2013
82 68% Beauty and the Beast (1991) - Rated 07 Mar 2013
85 73% Persepolis (2007) - Rated 07 Mar 2013
30 2% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 07 Mar 2013
60 18% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 07 Mar 2013
63 21% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 07 Mar 2013