starstuff

starstuff
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nah

more Recent Ratings

75 52% Monsters (2010) - Rated 23 Mar 2019
80 64% Alice in Wonderland (1951) - Rated 23 Mar 2019
87 82% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 23 Mar 2019
65 30% A Serious Man (2009) - Rated 23 Mar 2019
80 64% Room (2015) - Rated 23 Mar 2019
75 52% The Hurt Locker (2009) - Rated 23 Mar 2019
50 22% Thank You for Smoking (2006) - Rated 23 Mar 2019
40 19% Children of Men (2006) - Rated 23 Mar 2019
85 76% Inside Out (2015) - Rated 23 Mar 2019
20 7% Titanic (1997) - Rated 23 Mar 2019