stascomedy

stascomedy
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 17% Page Eight (2011) - Rated 14 Oct 2014
73 65% Wonder Boys (2000) - Rated 02 Oct 2014
40 17% The Dark Knight (2008) - Rated 02 Oct 2014
55 31% Paradise: Love (2012) - Rated 24 Sep 2014
30 7% The Spectacular Now (2013) - Rated 21 Sep 2014
42 20% Cría cuervos (1976) - Rated 21 Sep 2014
83 90% Deconstructing Harry (1997) - Rated 10 Sep 2014
75 70% After Hours (1985) - Rated 10 Sep 2014
51 26% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 19 Aug 2014
67 53% Mind Game (2004) - Rated 12 Aug 2014