Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
static_cold

Flick Fan - 63 Film Ratings

Member Since: Feb 7, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out static_cold's...
67 69% Drive (2011) - Feb 07, 2018
54 55% Land of the Dead (2005) - Feb 07, 2018
63 66% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Feb 07, 2018
1% Sphere (1998) - Feb 07, 2018
73 76% Hellraiser (1987) - Feb 07, 2018
14 6% Paranormal Activity (2009) - Feb 07, 2018
53 53% V/H/S (2012) - Feb 07, 2018
66 68% Funny Games (2008) - Feb 07, 2018
28 25% Little Shop of Horrors (1986) - Feb 07, 2018
34 36% Saw (2004) - Feb 07, 2018