Staticnz

staticnz
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2007
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 44% I Am Sam (2001) - Rated 22 Jun 2007
"Much too cheesy but nice anyways."
70 47% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 22 Jun 2007
"Good."
70 47% Stand by Me (1986) - Rated 22 Jun 2007
"Nice nice."
34 17% Superman Returns (2006) - Rated 22 Jun 2007
"All flash no bam."
8% Coneheads (1993) - Rated 22 Jun 2007
"Ugh."
76 58% Dogma (1999) - Rated 22 Jun 2007
"Reasonable for a Kevin Smith film."
55 34% Dr. No (1962) - Rated 22 Jun 2007
"Too slow."
40 25% Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 22 Jun 2007
"Meh. ok."
76 58% King Kong (2005) - Rated 22 Jun 2007
"Good but a letdown."
77 61% The Addams Family (1991) - Rated 22 Jun 2007
"Campy classic."