StDale
Recent Ratings
Check out StDale's...
85 57% | Forever Pure - Football and Racism in Jerusalem (2016) - Rated 20 May 2018 |
75 23% | Get Out (2017) - Rated 18 May 2018 |
90 83% | Print the Legend (2014) - Rated 18 May 2018 |
70 11% | Don't Think Twice (2016) - Rated 18 May 2018 |
80 35% | The Visit (2015) - Rated 18 May 2018 |
85 57% | 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 18 May 2018 |
70 11% | The Gift (2015) - Rated 18 May 2018 |
85 57% | Cartel Land (2015) - Rated 18 May 2018 |
85 57% | The Darjeeling Limited (2007) - Rated 18 May 2018 |
92 92% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 18 May 2018 |