stefanasd

stefanasd
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2019
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 44% The Jacket (2005) - Rated 21 Apr 2019
80 59% Vice (2018) - Rated 21 Apr 2019
76 42% Triple Frontier (2019) - Rated 25 Mar 2019
85 78% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 06 Mar 2019
68 17% Graduation (2016) - Rated 06 Mar 2019
77 44% The Martian (2015) - Rated 06 Mar 2019
76 42% Velvet Buzzsaw (2019) - Rated 06 Mar 2019
76 42% The House That Jack Built (2018) - Rated 06 Mar 2019
70 23% You (2018) - Rated 18 Feb 2019
87 85% Family Guy (1999) - Rated 18 Feb 2019