stefaneechi

stefaneechi
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Rated 08 Apr 2016
90 76% Jaws (1975) - Rated 08 Apr 2016
75 14% Seven Pounds (2008) - Rated 08 Apr 2016
88 40% The Drop (2014) - Rated 08 Apr 2016
90 76% Fantasia (1940) - Rated 08 Apr 2016
75 14% The Revenant (2015) - Rated 08 Apr 2016
88 40% American Hustle (2013) - Rated 08 Apr 2016
88 40% Biutiful (2010) - Rated 08 Apr 2016
85 23% Thumbsucker (2005) - Rated 08 Apr 2016
88 40% Looper (2012) - Rated 08 Apr 2016