steliosspiti

steliosspiti
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2022
Location: Chania, Nea hora, Greece
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Witcher (2019) - Rated 16 Mar 2022
100 Captain Marvel (2019) - Rated 16 Mar 2022
100 Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 16 Mar 2022
100 Ralph Breaks the Internet (2018) - Rated 16 Mar 2022
100 The Good Place (2016) - Rated 16 Mar 2022
88 No Time to Die (2021) - Rated 16 Mar 2022
100 The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 16 Mar 2022
100 Coco (2017) - Rated 16 Mar 2022
100 Finch (2021) - Rated 16 Mar 2022
85 The Unforgivable (2021) - Rated 16 Mar 2022