stellis

stellis
Movie Buff - 463 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2013
Location: Atlanta, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 7% The Batman (2022) - Rated 16 May 2022
50 29% The Princess Bride (1987) - Rated 29 Dec 2020
2% Tenet (2020) - Rated 29 Dec 2020
50 29% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 17 Aug 2020
2% The Old Guard (2020) - Rated 17 Aug 2020
75 59% Knives Out (2019) - Rated 17 Aug 2020
50 29% Parasite (2019) - Rated 17 Aug 2020
2% Summer Heights High (2007) - Rated 02 Aug 2020
95 92% Palm Springs (2020) - Rated 02 Aug 2020
75 59% True Lies (1994) - Rated 01 Sep 2019