stemikl

stemikl
Movie Buff - 402 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 24% Curb Your Enthusiasm (2000) - Rated 06 Mar 2017
83 68% Deadwood (2004) - Rated 06 Mar 2017
82 64% Carnivàle (2003) - Rated 06 Mar 2017
92 93% Unforgiven (1992) - Rated 06 Mar 2017
81 60% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 06 Mar 2017
90 87% Bicycle Thieves (1948) - Rated 06 Mar 2017
87 78% La Strada (1954) - Rated 06 Mar 2017
71 19% Moonlight (2016) - Rated 06 Mar 2017
93 94% Stand by Me (1986) - Rated 06 Mar 2017
82 64% İtirazim Var (2014) - Rated 10 Apr 2016