stendai

stendai
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Werckmeister Harmonies (2000) - Rated 03 Oct 2015
63 76% Angels with Dirty Faces (1938) - Rated 03 Oct 2015
23 55% Four Rooms (1995) - Rated 03 Oct 2015
13 45% Spider-Man (2002) - Rated 03 Oct 2015
11 41% Into the Wild (2007) - Rated 03 Oct 2015
77 87% A Clockwork Orange (1971) - Rated 03 Oct 2015
67 84% Three Colors: White (1994) - Rated 03 Oct 2015
6% Scary Movie 2 (2001) - Rated 03 Oct 2015
20 50% Bruce Almighty (2003) - Rated 03 Oct 2015
50 65% Clerks (1994) - Rated 03 Oct 2015