Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
steph98

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: May 11, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
80 53% The Insider (1999) - May 11, 2018
85 63% Seven Pounds (2008) - May 11, 2018
90 77% Stand by Me (1986) - May 11, 2018
100 94% The Exorcist (1973) - May 11, 2018
90 77% Letters from Iwo Jima (2006) - May 11, 2018
80 53% Chinatown (1974) - May 11, 2018
90 77% City of God (2002) - May 11, 2018
90 77% Leaving Las Vegas (1995) - May 11, 2018
70 43% World War Z (2013) - May 11, 2018
50 39% American Pie (1999) - May 11, 2018