sterin

sterin
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 91% Contagion (2011) - Rated 25 Sep 2016
92 86% The Game (1997) - Rated 25 Sep 2016
87 54% Evan Almighty (2007) - Rated 25 Sep 2016
90 74% Transcendence (2014) - Rated 25 Sep 2016
87 54% Do the Right Thing (1989) - Rated 25 Sep 2016
84 37% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 25 Sep 2016
89 67% Raising Arizona (1987) - Rated 25 Sep 2016
93 91% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 25 Sep 2016
88 60% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 25 Sep 2016
88 60% Dazed and Confused (1993) - Rated 25 Sep 2016