stevereade

stevereade
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% Heat (1995) - Rated 11 Dec 2016
90 58% Unforgiven (1992) - Rated 11 Dec 2016
80 25% Titanic (1997) - Rated 11 Dec 2016
90 58% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 11 Dec 2016
95 81% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 11 Dec 2016
90 58% Dead Poets Society (1989) - Rated 11 Dec 2016
95 81% Michael Clayton (2007) - Rated 11 Dec 2016
60 2% Aeon Flux (2005) - Rated 11 Dec 2016
95 81% Zodiac (2007) - Rated 11 Dec 2016
80 25% The Matrix (1999) - Rated 28 Nov 2016