steve.stein

stevestein
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2013
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 02 Dec 2013
85 39% Con Air (1997) - Rated 02 Dec 2013
100 90% Serenity (2005) - Rated 02 Dec 2013
85 39% Mission: Impossible (1996) - Rated 02 Dec 2013
100 90% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 02 Dec 2013
35 3% The Expendables (2010) - Rated 02 Dec 2013
75 14% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 02 Dec 2013
95 76% Sherlock Holmes (2009) - Rated 02 Dec 2013
90 61% A Knight's Tale (2001) - Rated 02 Dec 2013
100 90% Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Rated 02 Dec 2013