Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
stfc00kie

Flick Fan - 42 Film Ratings

Member Since: Jan 1, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out stfc00kie's...
70 28% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Jan 01, 2018
55 7% The Evil Dead (1981) - Jan 01, 2018
80 52% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Jan 01, 2018
82 64% 50 First Dates (2004) - Jan 01, 2018
55 7% Inception (2010) - Jan 01, 2018
78 50% Pitch Perfect (2012) - Jan 01, 2018
96 97% A Christmas Story (1983) - Jan 01, 2018
50 0% The Last Unicorn (1982) - Jan 01, 2018
62 16% Chicken Little (2005) - Jan 01, 2018
92 90% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 01, 2018