stickfigure

stickfigure
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m not into most movies.

more Recent Ratings

90 75% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 24 Oct 2016
80 37% Frozen (2013) - Rated 24 Oct 2016
80 37% My Cousin Vinny (1992) - Rated 24 Oct 2016
85 54% Matchstick Men (2003) - Rated 24 Oct 2016
95 95% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 24 Oct 2016
70 7% Jumanji (1995) - Rated 24 Oct 2016
75 18% The Breakfast Club (1985) - Rated 24 Oct 2016
75 18% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 24 Oct 2016
85 54% Pretty Woman (1990) - Rated 24 Oct 2016
90 75% Steel Magnolias (1989) - Rated 24 Oct 2016