stillayngman

stillayngman
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Heartbreakers (2001) - Rated 14 Aug 2007
55 18% Singles (1992) - Rated 14 Aug 2007
75 60% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 70% The Last Picture Show (1971) - Rated 14 Aug 2007
35 3% Say It Isn't So (2001) - Rated 14 Aug 2007
85 77% Clueless (1995) - Rated 14 Aug 2007
88 81% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
68 40% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 13% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 6% Friday After Next (2002) - Rated 14 Aug 2007