stimes19

stimes19
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 43% Accepted (2006) - Rated 27 Feb 2013
95 75% United 93 (2006) - Rated 27 Feb 2013
90 52% Phone Booth (2003) - Rated 27 Feb 2013
50 5% Jumper (2008) - Rated 27 Feb 2013
96 82% Rain Man (1988) - Rated 27 Feb 2013
99 94% American Beauty (1999) - Rated 27 Feb 2013
70 10% A Serious Man (2009) - Rated 27 Feb 2013
88 37% I Love You, Man (2009) - Rated 27 Feb 2013
94 70% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 27 Feb 2013
98 91% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Feb 2013