stimpson

stimpson
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2018
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 55% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 18 Mar 2018
80 40% Requiem for a Dream (2000) - Rated 18 Mar 2018
100 90% Deadpool (2016) - Rated 18 Mar 2018
80 40% Midnight in Paris (2011) - Rated 18 Mar 2018
20 10% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 18 Mar 2018
30 25% The Ring (2002) - Rated 18 Mar 2018
100 90% City of God (2002) - Rated 18 Mar 2018
99 75% The Fifth Element (1997) - Rated 18 Mar 2018
90 65% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Mar 2018
20 10% 300 (2007) - Rated 18 Mar 2018