stnkbr

stnkbr
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 75% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 28 Aug 2016
55 9% Zoolander (2001) - Rated 28 Aug 2016
69 37% The Princess Bride (1987) - Rated 28 Aug 2016
78 75% Drive (2011) - Rated 28 Aug 2016
88 98% Vertigo (1958) - Rated 28 Aug 2016
59 14% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 28 Aug 2016
79 83% Into the Wild (2007) - Rated 28 Aug 2016
63 21% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 28 Aug 2016
68 30% The Football Factory (2004) - Rated 28 Aug 2016
77 68% The Lego Movie (2014) - Rated 28 Aug 2016