stojmir

stojmir
Movie Buff - 236 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2007
Location: Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Children of Men (2006) - Rated 21 Aug 2007
80 67% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 21 Aug 2007
85 82% Bowfinger (1999) - Rated 21 Aug 2007
85 82% Bowling for Columbine (2002) - Rated 21 Aug 2007
75 52% Maverick (1994) - Rated 21 Aug 2007
85 82% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 21 Aug 2007
50 15% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 21 Aug 2007
30 2% Walking Tall (2004) - Rated 21 Aug 2007
40 7% The Sum of All Fears (2002) - Rated 21 Aug 2007
70 40% K-PAX (2001) - Rated 21 Aug 2007